Мудрість жінки


Кажуть, що дурна жінка, – насправді мудра, просто вдає такої. Багато в чому цей вислів істинний. Адже якщо, тільки починаючи стосунки, ми не звертаємо уваги на дрібні недоліки своєї другої половинки, то згодом вони мають властивість накопичуватися, дратувати і зрештою призводити до сварки.

Але стосунки між чоловіком і жінкою – це не лише мед, а й дьоготь. Тому часом і нам доводиться бути мудрішими, нехай самим нам цього зовсім не хочеться.

Насамперед мудра жінка – це вірна, стримана супутниця, яка робить все можливе для благополуччя стосунків. Більше цікавого на сайті nektarnik.com.ua відносини та кохання, краса та догляд, та інше.

Ваші стосунки, подобається вам це формулювання чи ні, це співпраця. Це щоденна праця, що вимагає від обох партнерів не тільки терпіння, а й уміння йти на поступки, прощати, уміння вставати на протилежний бік, аби зрозуміти одне одного. Існує думка, що чоловік сам по собі, як і сама по собі жінка, – це ще не повноцінна людина. Тільки у випадку, коли дві людини знаходять одна одну і починають жити разом, їх, як цілісний організм, можна назвати людиною. Якщо обидві половини такого організму житимуть, враховуючи інтереси іншого, то житимуть вони – як у казці – довго та щасливо.

Мудрість жінки

Мудрі дами пам’ятають, що у шлюбі ніхто нікому нічого не винен, адже цей союз заснований на любові та істинному розумінні та повазі цілей як спільного життя, так і особистісних цілей у житті кожного з пари.

Сім’я та любовні стосунки – це найдорожче і суттєве у житті будь-якої людини, і особливо – у житті жінки. Помилково думати, що ви знайшли свій ідеал – і все, і з цього моменту все піде як по маслу. Ваші стосунки – це ваш дім. Щоразу, цегла за цеглою, ви будуєте цей будинок: усіма вашими зустрічами, розмовами, поведінкою тощо. Який будинок ви самі собі збудуєте – у такому й житимете. Тому мудрість жінки полягає також у тому, щоб постійно, невпинно вкладати себе цілком і повністю у це будівництво.

Важливим моментом є так само й усвідомлення того, що чоловіки та жінки люблять і виявляють своє кохання по-різному. Мудра жінка не чекає і не вимагає від свого супутника поведінки, яка мала б відповідати її особистому уявленню про кохання. Хочеться вам цього чи ні, але потрібно вчитися поважати свою кохану як окрему, самостійну людину, а не вважати її своєю власністю.

Часто саме через те, що ми покладаємо на свою половинку ідеалізовані очікування, і починається роздратування та сварки. А, по суті, чому ваш партнер має відповідати за ваші помилки? Ваше невдоволення найчастіше пов’язане з проблемами всередині вас. І тому, перш ніж обрушити крики і голосіння на вашого кавалера, загляньте в себе і спробуйте все-таки розібратися: може проблема у вас самих?

Одне з ключових та найскладніших «правил» мудрої жінки – вміння прощати. Вона прощає свого чоловіка, як будь-яку іншу людину, розуміючи, що всі ми не досконалі і вона в тому числі. Мудрість полягає не в тому, щоб «ковтнути» образу і жити з нею далі, ні; ви повинні м’яко, але впевнено говорити про свої роздратування та образи, додаючи у свою промову максимум аргументів і мінімум емоцій.

Терпіння. Терпіння – це основна якість жінок, якого чоловікам практично завжди не вистачає. Навчіться терпіти – і зірве головний джек-пот у житті. Вміння зачекати на потрібний момент, можливість володіти власними емоціями допоможуть вам не тільки у відносинах з коханою людиною, а й у роботі, з друзями тощо.

Мудрість жінки

Мудрість жінки також полягає і в тому, що, крім терпіння та розуміння до свого чоловіка, вона живе на втіху. Це жінка, що живе в гармонії з самою собою та з оточуючими; дама, яка навчилася отримувати задоволення від усього, навіть від найменшого, і ділитися цим задоволенням. Така жінка вміє погасити зайве напруження пристрастей, вона не принижується дешевими образами, оскільки її гідність – не в позах і надутих «я з тобою не розмовляю», а вчинках.

Звичайно, мудрість жінки – це набутий трофей. Хорошим і мудрим подружжям не народжуються, – ними стають, в силу тих чи інших прожитих ситуацій та обставин. Як вино згодом набуває все більш вишуканих смакових якостей, так і будь-яка дама, проходячи крізь світлі і не дуже будні сімейного життя, стає все мудрішими і мудрішими.

Ключ до мудрості – усвідомлення істини, що ідеальних людей немає. І якщо вам вдасться полюбити людину з усіма її принадами і недоліками, амбіціями і марнославними устремліннями, то мудрість цієї любові дозволить горіти сімейному осередку довго – довго.